برج نگین رضا

برج نگین رضا در سال ۱۳۸۶ توسط آقای مهرداد دٌری در گروه ساختمانی و سرمایه‌گذاری درآوید اجرا و افتتاح گردید. این برج در زمینی به مساحت ۳۴۴۸ متر مربع و در ۳۳ طبقه شامل ۳۰۴ واحد مسکونی / تجاری احداث گردیده است. این برج برای نخستین بار از معماری هرمی بهره‌مند گردیده است که سبب شد الهام بخش برج‌های دیگر در تهران شود. نوع معماری برج به گونه ای است که هر چقدر به سمت بالای سازه حرکت می‌کنید مساحت آن کمتر میشود، این ویژگی سبب استقامت سازه در برابر زلزله می‌شود. نوع اسکلت برج فلزی می‌باشد. این برج دارای پنج طبقه پارکینگ در طبقات منفی دو تا منفی شش می‌باشد.

نحوه دسترسی به برج نگین رضا
مسیر تاکسی
از میدان آزادی تاکسی های پونک را سوار شوید و مقابل این مرکز خرید پیاده شوید. همچنین بالعکس میتوانید از میدان پونک تاکسی های آزادی را سوار شوید و در مقابل مرکز خرید برج نگین رضا پیاده شوید.
مسیر اتوبوس
سامانه اتوبوس های تندرو واقع در بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی به مبدا میدان آزادی و مقصد دانشگاه از مقابل این مرکز عبور میکنند و در نزدیکی آن ایستگاه دارند.
مسیر مترو
با استفاده از ایستگاه مترو صادقیه واقع در خط دو مترو تهران می توانید به نزدیکی این مرکز برسید. از ایستگاه صادقیه نیز وسایل حمل و نقل عمومی شما را به مرکز خرید برج نگین رضا می رسانند.

مرکز خرید برج نگین رضا در دو طبقه ساخته شده و دارای فروشگاه های پوشاک و همچنین فروشگاه زنجیره ای رفاه است. مرکز خرید برج نگین رضا دارای امکاناتی همچون رستوران های بوف، ایتالیایی، ترکیه ای ،ایرانی، فضای بازی کودکان ،کافی شاپ، کافی نت و … است.مرکز خرید برج نگین رضا علاوه بر واحد های تجاری دارای رستوران های بوف، رستوران ایتالیایی، ترکیه ای ،ایرانی و … است. همچنین در مرکز خرید برج نگین رضا کافی نت و فضای بازی کودکان نیز پیش بینی شده است.مرکز خرید برج نگین رضا در دو طبقه و دارای ۴۰ واحد تجاری است.

مجری و سازنده : آقای مهرداد دٌری

مساحت زمین
۳۴۴۸ متر مربع
۳۴۴۸ متر مربع
سال ساخت
۱۳۸۶
۱۳۸۶
تعداد طبقه
۳۳
۳۳
تعداد واحد
۳۰۴
۳۰۴
مساحت بنا
۴۵۰۰۰ متر مربع
۴۵۰۰۰ متر مربع
نوع سازه
فلزی
فلزی

تصاویری از برج نگین رضا

قبل
بعدی

برخی از امکانات و تجهیزات

ویدیو معرفی پروژه

پخش ویدیو